آقای فردوسی پور بی تمدن شمائید !!!!

ایران بی فرهنگ و تمدن هست
جامعه ورزشی ایران لیاقت تیم تراکتور سازی تبریز را ندارد

روز ١٣ فروردین ماه روز طبیعت ملت آذربایجان که گرداگرد دریاچه ارومیه جمع می شود با حمله پلیس ضد شورش و پرتاب گاز اشک آور مواجه می شود.

در ورزشگاه ثامن مشهد پلیس تماشاگران تبریزی را محاصره و اجازه نصب پلاکاردها و نوشته های طرفداران تیم تراکتور سازی را نمی دهد.اتفاقی که قبلا در تهران و بوشهر رخ داده بود تکرار می شود و مشهدی ها توهین های نژادپرستانه به ملت تورک می کنند.

و از همه بدتر کمتر از ٢۴ ساعت مانده به مسابقه پولکی ترین داور ایران که یکبار بعد از قضاوت احمقانه دیدار تیم های تراکتور سازی و سپاهان سه جلسه از داوری محروم شده بود به داوری مسابقه اختصاص می یابد....

اما نکاتی جالب از ناصر شفق مدیر باشگاه تراکتور سازی تبریز

 

ناصر شفق متولد سال 1340 و فارغ التحصیل رشته سینما از دانشگاه هنر است. وی از سن 18 سالگی با نویسندگی و کارگردانی تئاتر وارد عرصه هنر شد و تاکنون چند فیلم بلند را تهیه کرده است. ناصر شفق در طول تمام این سال ها در سمت تهیه کننده و مدیر تولید سینمای دفاع مقدس فعالیت داشته و به عنوان بخش خصوصی تا کنون تهیه کننده ی آثار زیادی در زمینه ی دفاع مقدس بوده است. وی چندین مقاله و کتاب در زمینه ی قصه، شعر و نمایشنامه به چاپ رسانده است. از جمله نمایشنامه «حدیث عشق» که در سال1361 در اولین جشنواره تئاتر کشور به عنوان بهترین نمایشنامه کشور شناخته شد. وی در حال حاضر عضو شورای مرکزی اتحادیه تهیه و توزیع فیلم ایران است و از بنیانگذاران جشنواره تئاتر کشور، اولین جشنواره فیلم کشور، جشنواره وحدت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بوده است.

/ 0 نظر / 17 بازدید